Mądrze inwestując

spełniasz marzenia

Mądrze inwestując

spełniasz marzenia

O inwestycjach i inwestowaniu >> Trzy prelekcje z Uniwersytetu Inwestycji...

Trzy prelekcje z Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich 2019 dostępne na YouTube

Jaka jest najlepsza kwota wejścia do inwestycji w ziemię? Czy to 2 000 zł czy może 2 000 000? Te tematy poruszone były jako pierwsze na konferencji UIZ 2019, temat w interesujący sposób rozwinęli Paweł Ziółkowski (Doradca Gospodarczy) i Marcin Kucharski (Dyrektor Departamentu Inwestycji, Rodzinne Inwestycje).

Prelekcja nr 2 to opis sztandarowych już projektów Rodzinnych Inwestycji, chodzi tu oczywiście o akceleratory inwestycyjne: Rodzinny Program Inwestycyjny i Rodzinny Program Wzrostu Wartości. W jaki sposób działania te wpływają na wzrost wartości inwestycji? O tym opowiadał Dariusz Seges – Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju w Rodzinnych Inwestycjach. Czy ochrona i pielęgnacja terenu to tylko koszenie traw i przycinanie drzew? Czy w późniejszej odsprzedaży właściciel musi sobie radzić sam? Jak wygląda rozwój osady inwestycyjnej? Na te i inne pytania otrzymasz odpowiedź w materiale na YouTube.

Opublikowaliśmy również wstęp do inwestycji w grunty, na otwarciu konferencji Gustaw Marek Brzezin przekonywał, że Mazury są bardzo atrakcyjnym regionem do inwestowania, ale również i do zamieszkania. Zapraszamy!

Artykuły z video